Deadpool 3 zachowa kategorię wiekową R

W związku z ogłoszeniem, że Deadpool ma stać się częścią uniwersum MCU, pojawiła się obawa, iż film zostanie ugrzeczniony, by pasował do standardów innych produkcji Marvel Studios. Na szczęście Kevin Feige uspokoił widzów potwierdzając, że historia zachowa kategorię wiekową R.

Oznacza to więc, że Deadpool w dalszym ciągu będzie widowiskiem dedykowanym przede wszystkim osobom dorosłym oraz młodszym widzom pod nadzorem rodziców. W wywiadzie z EW.com podekscytowany Feige potwierdził tą informację. Dodał przy tym, iż będzie to pierwsza produkcja kategorii R w uniwersum MCU. Ponadto odniósł się też powrotu Hugh Jackmana do postaci Wolverine’a. Fiege jest wyraźnie ucieszony wizją współpracy z aktorem. Warto tutaj wspomnieć, iż był on obecny podczas przesłuchań Jackmana do tej roli 23 lata temu.

Zobacz również: Miłość w popkulturze na walentynki

Na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących fabuły filmu Deadpool 3. Pewnymi są tylko wystąpienia Ryana Raynoldsa w roli głównego bohatera oraz Jackmana jako Logana. Rolę antagonistki powierzono Emmie Corrin, znanej z serialu The Crown.

Premiera filmu szykowana jest wstępnie na 2024 rok.

Natalia Banaś

Nie umie pisać o sobie, bo zawsze zapomina coś o sobie dodać. Kobieta wielu zainteresowań i zajęć, ale popkultura zawsze pozostaje na jednym z pierwszych miejsc.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze