Kuqe 2115 i Bedoes 2115 nowym kawałkiem promują serial Wilk

Światło dzienne ujrzał właśnie nowy kawałek Bedoesa i Kuqe wydany przez Label 2115. Utwór i teledysk promują serial WILK, w którym występują obydwaj raperzy. Premiera wszystkich odcinków serialu już 17 lutego się w CANAL+ online.

Współpraca 2115 i ekipy serialu Wilk swój początek miała już w pierwszym sezonie, gdzie epizodyczną rolę po raz pierwszy zagrał Borys „Bedoes” Przybylski. Tym razem w pierwszoplanową postać wcielił się Łukasz Dziemiński, znany szerszej publiczności jako Kuqe 2115. W Wilku zagrał wiernego ideałom, a jednocześnie przytłoczonego ilością odpowiedzialności, która na nim spoczywa, przywódcę młodych rebeliantów. To właśnie postać serialowego Macieja była inspiracją do nowego kawałka.

Chcieliśmy, żeby to nie był typowy, filmowy soundtrack. Pewnie, gdybym interpretował ten serial dosłownie, to ten kawałek byłby ciemny i agresywny, ale nie robiliśmy go tak, jak należy ani tak, „jak się robi”,  tylko po swojemu. Dlatego w „Wilku” znajdziecie to, jak ja rozumiem Macieja, czyli moją postać, ale też dużo spontaniczności i moich emocji, które miałem w tamtej chwili

– mówi Kuqe 2115

Zobacz również: Magic Mike: Ostatni Taniec – recenzja filmu. Wyginaj śmiało ciało

Za reżyserię teledysku odpowiada reżyser serialu Jan Dybus. Od czasu pierwszego sezonu chłopaki z ekipy 2115 zrealizowali wspólnie z Jankiem kilka projektów, takich jak teledysk do kawałka Bedoesiara, który ma obecnie 12 milionów wyświetleń, teledysk to utworu RiRi, z 23 milionami wyświetleń w serwisie YouTube czy inne teledyski, które powstały podczas wspólnej podróży do Los Angeles.

Łukasz i Borys poszli zdecydowanie pod prąd i zaprezentowali nam kawałek odbiegający od klimatu serialu, ale tylko pozornie. Kiedy wsłuchuję się w słowa Kuqe i w nastrój tej piosenki dalej czuję, jakbym słyszał Lidera Rebeliantów. Płynie z tego naturalna, niewymuszona melancholia. Mrok serialu został przez chłopaków świetnie skontrastowany numerem, który mówi o wolności

– mówi Janek Dybus z Papaya Films, reżyser serialu i teledysku

Zobacz również: Ty – recenzja 1 części 4 sezonu serialu. Przełamanie schematu?

Znamy się, ufamy sobie, i jako twórcy mamy wspólną perspektywę patrzenia na problemy i na to, z czym musi się dzisiaj mierzyć wielu i wiele z nas. Kiedy przeczytaliśmy scenariusz, od razu wiedzieliśmy, że chłopaki odnajdą się w świecie WILKA. Stąd decyzja, że robimy ten projekt wspólnie

– dodaje Roksana Kwiatkowska, szefowa Label 2115

Oprócz wspólnej piosenki twórcy Wilka i 2115 przygotowali inne niespodzianki dla fanów. Na instagramowym profilu wytwórni (@2115label) chłopaki będą rozdawać kody z dostępem do Canal+ Online. Warto więc śledzić sociale ekipy 2115.

Zobacz również: Asterix i Obelix: Imperium Smoka – recenzja filmu

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze