Hellboy otrzyma kolejny reboot od reżysera Ghost Rider 2

Hellboy Mike’a Mignoli wydaje się zmierzać do kolejnego kinowego rebootu.

Według ekskluzywnego raportu DiscussingFilm, Millennium Media podejmie kolejną próbę przeniesienia Hellboya na duży ekran po tym, jak adaptacja z 2019 roku z Davidem Harbourem w roli głównej nie zdobyła uznania krytyków. W związku z tym Millenium „aktywnie rozwija” nowy film o Hellboyu, który został już napisany, a nawet znalazł reżysera. Jest nim Brian Taylor, reżyser drugiej części filmu Ghost Rider.

Zobacz również: Najlepsze komiksowe ekranizacje według Popkulturowców

Stworzony przez Mignolę Hellboy zadebiutował w 1993 roku i od tego czasu stał się głównym bohaterem linii wydawniczej Dark Horse Comics. Pierwsza seria limitowana – Hellboy: Seed of Destruction z 1994 roku autorstwa Mignoli i Johna Byrne’a – posłużyła za podstawę pierwszego filmu fabularnego o tym bohaterze, który wszedł na ekrany kin w 2004 roku z wytwórni Sony Pictures i reżyserem Guillermo del Toro.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze