Jak wytresować smoka – aktorska wersja filmu jest już pewna!

Studia Universal i DreamWorks oficjalnie zapowiedziały produkcję.

Według oficjalnych informacji powstanie zapowiedziana jakiś czas temu aktorska wersja animacji DreamWorks. Film Jak wytresować smoka opowiada historię chłopca imieniem Czkawka – młodego, płochliwego wikinga, należącego do plemienia od lat walczącego ze smokami. Pewnego razu złapał przez przypadek owianego tajemnicą smoka. Nie potrafiąc zabić stwora nawiązuje z nim niezwykłą więź, która odmieni losy całej społeczności.

Zobacz również: Pluto otrzyma adaptację anime

Wiemy już, że reżyserem produkcji będzie Dean DeBlois, czyli twórca wszystkich 3 animowanych części. Ujawniono też kiedy film wejdzie do kin. Amerykańska premiera odbędzie się 14 marca 2025 roku. Póki co nie podano jednak szczegółów dotyczących fabuły ani potencjalnej obsady.

Przypomnijmy, że pierwsza część Jak wytresować smoka okazała się tak dużym sukcesem, że wkrótce powstały kolejne części. W międzyczasie studio wyprodukowało kilka serialu oraz gier.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze