Nowy klip od PIF PAF PETER & FRANZ do Tak Po Prostu Jest z gościnnym udziałem Mirosława Zbrojewicza

Tak Po Prostu Jest to najnowsza propozycja duetu Pif Paf Peter & Franz, w skład którego wchodzą: Peter Prentygast oraz Franz Dreadhunter.

Reżyserem teledysku Tak Po Prostu Jest jest Sergiusz Wasilewski, który realizował już poprzedni klip zespołu do utworu „Jezioro szczęścia ’’. W wideo, oprócz Petera i Franza, udział wzięła udział dwójka znakomitych aktorów. Są to: Mirosław Zbrojewicz (Szadź, Tajemnica Westerplatte, Chłopaki Nie Płaczą, Sztos 2, Archiwista) oraz Malwina Jelistratow (Komisarz Alex, Ultraviolet). W 2023 roku Piff Paff wyda płytę, na której znajdzie się również i ta piosenka.

Zobacz również: IEM 2023 – relacja z wydarzenia. Jest e-sport? Jest impreza!

Zespół powstał na Wyspach Kanaryjskich w 2020 roku z inicjatywy Petera Prentygasta i Franza Dreadhuntera. Peter Prentygast na stale mieszkający w Londynie, producent muzyczny, właściciel studia PM STUDIO, organizator koncertów. Kompozytorem jest Franz Dreadhunter. Franz na przestrzeni 30 lat współpracował z zespołami: Bajm, Tilt, Chłopcy z Placu Broni, Pudelsi, Kora, Homo Twist, PRL, Deuter, Dupą, Maciek Maleńczuk, Beata Kozidrak, Tomek Lipiński, Bogdan Łyszkiewicz

W 2021 roku zarejestrowali pierwszy utwór Santa Cruz. W sesji nagraniowej udział wzięli doskonali muzycy sesyjni. Rok 2022 to niezwykła wersja przeboju Bajmu Jezioro Szczęścia, którego współtwórcą jest Franz. 16 lutego 2023 ukazał się nowy autorski singel Tak Po Prostu Jest.

Zobacz również: Hi-Fi Rush – recenzja gry. Devil May Cry spotyka Patapony

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze