Zdjęcia do Kingdom of the Planet of the Apes zakończone

Reżyser Wes Ball, ogłosił, że zdjęcia do filmu Kingdom of the Planet of the Apes zostały zakończone. Ostatni klaps na planie padł 15 lutego. Premierę zaplanowano na początek przyszłego roku.

W opublikowanym na Twitterze klipie reżyser dziękuje ekipie oraz obsadzie swojego najnowszego dzieła. Ball pokazał nam wczesny render tytułowych małp na tle niebieskiego ekranu. Kingdom of the Planet of the Apes jest bezpośrednio powiązane z małpią trylogią zakończoną filmem Wojna o Planetę Małp, które miało premierę w 2017 roku.

Zobacz również: Asterix i Obelix: Imperium Smoka – recenzja filmu. Zamówione z Aliexpress

Akcja najnowszego dzieła reżysera rozgrywa się wiele lat po zakończeniu fabuły znanej z Wojny o Planetę Małp. Małpy stworzyły wiele społeczności, jednak wiele z nich nie słyszało o Cesarze ani jego naukach. Inne z kolei przekształciły mądrości pierwszego małpiego lidera pod swoje mniemanie. Ludzie tymczasem zostali zredukowani do prymitywnej egzystencji.

Autorami scenariusza są Josh Driedman, Rick Jaffa, Amanda Silver oraz Patrick Aison. W obsadzie znaleźli się Freya Allan, Owen Teague, Peter Macon, Kevin Durand, Eka Darville oraz William H. Macy. Obraz reżyseruje Wes Ball. Premierę zaplanowano na 24 maja 2024 roku.

Adam Kaczorowski

Hiszpański pisarz - eseista. Fan Rockstara i Leonardo DiCpario. Niedoszły aktor i scenarzysta. Ktoś mu kiedyś powiedział, że całkiem wychodzi mu pisanie, więc zaczął pisać - z marnym skutkiem. Wszyscy kłamią.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze