Zwiastun drugiego sezonu Cień i kość. Griszowie powracają!

Netflix opublikował pełny zwiastun 2 sezonu Cień i kość, opowiadającego dalsze losy Aliny Starkov, która musi zmierzyć się ze złoczyńcą granym przez Bena Barnesa. 

Serial oparty na bestsellerowej serii książek Grishaverse od Leigh Bardugo podbił serca fanów pierwszym sezonem. W kolejnym zobaczymy kontynuację przygody Aliny i Mala, a także Zmrocza – głównego antagonisty. Nie zabraknie również znanych bohaterów z Klubu Wron. Drugi sezon Cień i kość skupi się w głównej mierze na drugim tomie książki – Oblężenie i nawałnica. Pojawienie się nowych postaci może jednak sugerować, że otrzymamy w serialu również wydarzenia z Szóstki Wron.

 Zobacz również: Najlepsze seriale Netflixa

Do obsady dołączają Patrick Gibson jako Nikolai Lantsov, Anna Leong Brophy jako Tamara Kir-Bataar, Jack Wolfe jako Wylan Hendriks oraz Lewis Tan jako Tolya Yul-Bataar.

Premierę ośmiu odcinków drugiego sezonu zaplanowano na 16 marca.

Luiza Czarnecka

Zakochana w twórczości J.R.R. Tolkiena od dziecka (tak, trylogia Jacksona była zapalnikiem). W wolnych chwilach czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce, ale najbardziej cenię dobrą fantastykę z kubkiem herbaty. W międzyczasie studiuje i oglądam dobre filmy i seriale (fanka Darklinga numer 1). Zainteresowań i hobby nigdy nie mało, więc próbuję wszystkiego po trochu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze