Sisu – zwiastun filmu. John Wick z nazistami?

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun nowego filmu Lionsgate.

Sisu, bo tak nazywa się rzeczony film, zapowiada się niezwykle interesująco. Bo czy jest coś lepszego, niż kino zemsty – do tego jeszcze z nazistami? No właśnie! Premierę filmu zaplanowano na 28 kwietnia. Poniżej znajdziecie oficjalny opis filmu oraz zwiastun.

Zobacz równieżAnt-Man i Osa: Kwantomania – recenzja filmu. Marvel is dead

W ostatnich desperackich dniach II Wojny Światowej, samotny poszukiwacz (Jorma Tommila) przeciera szlaki z nazistami na wypalonej ziemi w północnej Finlandii. Kiedy naziści kradną jego złoto, szybko odkrywają, że nie mieli do czynienia ze zwykłym górnikiem. Choć nie ma bezpośredniego tłumaczenia fińskiego słowa „sisu”, ten legendarny były komandos będzie uosabiał to, co oznacza sisu: trzymającą w napięciu formę odwagi i niewyobrażalną determinację w obliczu przytłaczających przeciwności. I bez względu na to, co rzucą na niego naziści, jednoosobowy oddział śmierci posunie się do skandalicznych czynów, by odzyskać swoje złoto – nawet jeśli będzie to oznaczało zabicie każdego nazisty na swojej drodze.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze