Agatha: Coven of Chaos opóźnione. Tak Marvel reaguje na krytykę czwartej i piątej fazy?

Spin-off serialu WandaVision – Agatha: Coven of Chaos zostaje opóźniony. Wszystko przez problemy MCU z czwartą i piątą fazą filmowego Uniwersum.

Zdjęcia z planu potwierdziły, że Coven of Chaos jest obecnie w produkcji, pokazując nam pierwsze spojrzenie na główną bohaterkę graną przez Kathryn Hahn oraz nową postać w MCU Joe Locke’a. Mimo, że produkcja idzie pełną parą, premiera serialu została przełożona na na czas nieokreślony.

Zobacz również: Ranking seriali MCU

Według dziennikarza KC Walsha, premiera Agatha: Coven of Chaos została przesunięta z zimy 2023 roku, na, najprawdopodobniej, rok 2025. Premiera ma nastapić dopiero po debiucie Daredevil: Born Again. W wewnętrznych planach studia serial figuruje jako TBD (To Be Determined – Do ustalenia). Według Walsha obsuwa spowodowana jest problemami z fabułą nadchodzącego serialu.

Fani spekulują, że opóźnienie spowodowane jest także dużą krytyką z jakim boryka się Marvel w czwartej i piątej fazie swojego kinowego uniwersum. To opisywane jest przez wielu fanów jako niespójne i nudne. Inni natomiast krytykują poziom efektów wizualnych oraz wybory fabularne.

Opóźnienie Agatha: Coven of Chaos nie jest pierwszym takim w MCU. Całkiem niedawno Marvel ogłosił opóźnienie The Marvels, tak aby dać czas na dopracowanie efektów specjalnych. Nie wiadomo jak serial z Agathą Harkness wpisuje się w piątą fazę MCU. Więcej informacji możemy spodziewać się podczas tegorocznych San Diego Comic-Con lub D23. Ostatnią produkcją MCU jest trzecia część Ant-Mana, którego zwiastun możecie obejrzeć powyżej.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze