Venom 3 – Tom Hardy potwierdza prace nad filmem

Sequel opowieści o symbioncie dalej jest w produkcji.

Venom to film, który zapoczątkował serię filmów od Sony, skupiających się na solowych przygodach i genezach marvelowskich antagonistów Spider-Mana. Po drugiej części do kin wyszedł Morbius, który okazał się sporym niewypałem. Mało wymierne sukcesy nie zraziły jednak studia. W planach bowiem są kolejne filmy, między innymi Madame Web, czy Kraven the Hunter

Zobacz również: Boston Strangler – nowy zwiatun thrillera z Keirą Knightley

Mimo, że plany na trzecią część Venoma zostały ogłoszone jeszcze w 2022 roku. Od tamtej pory nie mieliśmy żadnych szczegółowych informacji na temat produkcji. Ostatni raz bohater pojawił się na ekranie w scenie po napisach w filmie Spider-Man: Bez drogi do domu. Sugerowało to, że jeszcze zobaczymy go w akcji. 

Venom

Tom Hardy, który wciela się w głównego bohatera Eddiego Brocka potwierdził na swoim Instagramie, że film dalej jest tworzony, obecnie znajduje sie w fazie przedprodukcji. Przy okazji podzielił się jedną z usuniętych scen z pierwszej części. Przedstawia ona kłótnię Brocka z Venomem na środku ulicy. Scenę możecie zobaczyć tutaj .

Póki co nie znamy przewidywanej daty premiery filmu Venom 3.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze