Władca Pierścieni – otrzymamy kolejne filmy kinowe

Warner Bros. pracuje nad kolejnymi produkcjami, rozwijającymi świat Tolkiena.

Ostatnią produkcją ze świata Władcy Pierścieni był serial Pierścienie Władzy. Nie spotkał się on jednak z ciepłym przyjęciem, okazując się bardzo słabym pod wieloma względami tytułem. Mimo tego Amazon zapowiedział powstanie kolejnych sezonów, aktualnie trwają prace nad drugą serią. Jak się jednak okazuje, nie są to jedyne przygotowywane produkcje z uniwersum.

Zobacz również: The Machine – zwiastun komedii sensacyjnej z Markiem Hamillem

Jak podają przedstawiciele studia Warner Bros. Pictures dostaniemy kolejne kinowe filmy pełnometrażowe, osadzone w Śródziemiu. Wytwórnie New Line Entertainment i Middle-earth Enterprises podpisały wieloletni kontrakt, dzięki któremu filmowe uniwersum Władca Pierścieni będzie dalej rozwijany.

Za nowe produkcje mają odpowiadać ekipy, które tworzyły trylogie Władca Pierścieni i Hobbit. Filmy te mają również bazować na książkach Tolkiena, więc bardzo możliwe, że zobaczymy ponownie znanych bohaterów. Mogłoby to potwierdzać niedawne doniesienia o przygotowywanych spin-offach, skupiających się na solowych historiach o Arragornie czy Gandalfie.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze