Hunt: Showdown – Twitch Dropy na Piątą Rocznicę!

Hunt: Showdown świętuje swoją piątą rocznicę z Twitch Dropami, oferując wiele nagród. Poniżej także harmonogram eventu.

Przez ostatnie pięć lat, Hunt odnosił coraz większe sukcesy. Od rekordowego osiągnięcia liczby aktywnych graczy w ostatnich dwóch latach i regularnie dodawaną zawartością; nowymi mapami, bossami, wydarzeniami na żywo i setkami nowych broni.

Zobacz również: Najlepsze gry na PlayStation 2

Z okazji piątej rocznicy, każdego dnia trwania Twitch Dropów otrzymasz możliwość zgarnięcia nagród za oglądanie Hunt: Showdown na streamach. Żeby dołączyć, gracze muszą połączyć konta Hunt oraz Twitch i oglądać uczestników streamów z Twitch Dropami. Więcej informacji o łączeniu kont i Twitch Dropach można znaleźć na stronie Hunt: Showdown Twitch Drops. Do wygrania m.in. Legendarny Hunter Kill Buyer oraz specjalne skrzynie Hunt Anniversary z przedmiotami. Poniżej harmonogram eventu.

Zobacz również: IEM 2023 – relacja z wydarzenia

HUNT: SHOWDOWN
Fot. Materiały promocyjne
  • 23 lutego – 2 marca – Oglądaj stream przez 180 minut, żeby odblokować Legendarny Nóż “The Marquis”
  • 24 lutego – 2 marca – Oglądaj stream przez 180 minut, żeby odblokować Legendarną Broń Bornheim No. 3 “Alley Cat”.
  • 25 lutego – 2 marca – Oglądaj stream przez 210 minut, żeby odblokować Legendarnego Mosin-Nagant M1891 Obrez “The Fifth Tale”.
  • 27 lutego – 2 marca – Oglądaj stream przez 210 minut, żeby odblokować “Gator Eye”
  • 28 lutego – 2 marca – Po odblokowaniu Gator Eye (warunek konieczny) oglądaj stream przez 240 minut, żeby otrzymać Legendarnego Huntera „Kill Buyer”

Ekskluzywny Drop: Gracze mogą również zdobyć ekskluzywny Drop za obejrzenie jednego z filmów partnerów Hunta, Night of the Hunter.

23 lutego – 2 marca – Oglądaj stream przez 210 minut, żeby odblokować „Hera’s Gift”

Zobacz również: Najlepsze gry na PlayStation 5

HUNT: SHOWDOWN
Fot. Materiały promocyjne

Nowością będą losowe dropy specjalnych skrzynek Hunt Anniversary Crates. Gracze, którzy przez dwie godziny dziennie będą oglądać stream w Twitch Drops, otrzymają skrzynię, w której znajdą się różne przedmioty, w tym broń, Hunt Dollars i wyposażenie. Widzowie mogą zdobyć do czterech skrzynek Hunt Anniversary każdego dnia podczas trwania Twitch Drops.

Gra Hunt: Showdown jest dostępna na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Więcej informacji o najnowszym wydarzeniu na żywo i samej grze można znaleźć na stronie www.huntshowdown.com.

ŚLEDŹ NAS NA IG
https://www.instagram.com/popkulturowcy.pl/
Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze