Knight Terrors – horror w komiksach DC!

DC zapowiedziało Knight Terrors, wydarzenie komiksowe, opowiadające o znanych bohaterach, zmagającymi się z ich koszmarami.

Na evencie ComicsPRO zapowiedziano event Knight Terrors, który skupi się na superbohaterach i złoczyńcach, walczących ze swoimi koszmarami. Będzie to miało miejsce w tak zwanym Nightmare Realm. Wydarzenia dziejące się w tym świecie będą również mialy wpływ na normalny świat, czyli Waking World. Główna miniseria skupi się na Batmanie, Supermanie i Wonder Woman. Poniżej pierwsze grafiki reklamujące wydarzenie.

Zobacz również: Frank Grillo dołączy do nowego uniwersum DC? Wszystko na to wskazuje

Miniseria zadebiutuje w lipcu 2023 roku w Stanach Zdjednoczonych. Scenarzystą jest Joshua Williamson, za stronę graficzną odpowiadają Howard Porter i Guillem March. Williamson tak skomentował nadchodzącą miniserię.

Uwielbiam komiksy grozy i wspaniale było wnieść energię do serii Dawn of DC. Knight Terrors przedstawia przerażającą stronę naszych bohaterów, gdy zupełnie nowy złoczyńca konfrontuje ich z najgorszymi koszmarami […] To zabawne i przerażające wydarzenie, które gromadzi wszystkich bohaterów i złoczyńców DC, jest też kilka niespodzianek!

Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze