Citadel – pierwsze zdjęcia z nowej produkcji braci Russo

Joe i Anthony Russo powracają z nowym tytułem. Będzie to jeden z najdroższych seriali w historii.

Citadel to nowa produkcja oryginalna, przygotowywana przez platformę Amazon Prime Video. Fabuła skupia się na członkach tajnej agencji wywiadowczej, tytułowej Cytadeli. Jednostka jednak zostaje rozbita przez organizację Manticore, syndykat manipulujący światem zza kulis. Elitarni agenci, którzy przeżyli zamach mają wymazane wspomnienia. Mason Kane i Nadia Sinh pozostają w ukryciu. Gdy jednak Masona namierza dawny kolega po fachu, Bernard Orlick, razem wyruszają na poszukiwanie Nadii. Następnie cała trójka musi podjąć kolejną próbę unicestwienia Mantikory, zanim ta przejmie władzę nad światem.

Zobacz również: Nowe zdjęcie Nicolasa Cage’a w roli Drakuli w filmie Renfield

W rolach głównych występują Richard Madden, Priyanka Chopra Jonas oraz Stanley Tucci. Obecnie serial jest w fazie postprodukcji. Pierwszy sezon ma stanowić jedynie wstęp do większego uniwersum, w planach są już kolejne spin-offy, których powstanie zależy od odbioru pierwowzoru. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia:

Citadel

Citadel

Citadel

Za kamerą stoją bracia Russo, doskonale znani fanom Kinowego Uniwersum Marvela. Ich ostatnią produkcją był film Gray Man, który jednak nie spotkał się, mimo ogromnego budżetu, z pozytywnym odbiorem. Citadel będzie ich kolejną, niezwykle drogą superprodukcją. Budżet wynosił bowiem ponad 230 milionów dolarów.

Premierę pierwszego odcinka zapowiedziano na 28 kwietnia tego roku. Kolejne odcinki będą się pojawiały co tydzień na platformie Prime Video.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze