Poklatkowa animacja o Pokémonach. Mamy pierwszy teaser!

Netflix pochwalił się pierwszą zapowiedzią serialu Konsjerżka Pokémonów. Projekt realizowany z  The Pokémon Company ma odejść od stylu animacji znanej nam z oryginału i opierać się w całości na technice poklatkowej.

Za stronę wizualną serialu Konsjerżka Pokémonów  odpowiada firma Dwarf Animations Studios, która stworzyła Rilakkuma i Kaoru. Nie otrzymaliśmy jeszcze daty premiery. Warto dodać, że Netflix planuje nową serię live-action, która będzie rozgrywać się w świecie Pokémonów. Pierwsze wzmianki padły podczas prezentacji Pokémon Presents w 2022 roku.

Konsjerżka Pokémonów — opowiada historię Haru, konsjerżki w kurorcie dla Pokémonów, oraz jej interakcji z Pokémonami i ich właścicielami, którzy są gośćmi ośrodka.

Oficjalny opis serialu pokazuje, że po raz kolejny odsuwamy się od klasycznej formy znanej nam z oryginalnej animacji. Motyw walki i treningów tym razem zostanie zmieniony. Podobny zabieg mogliśmy zobaczyć w aktorskiej już adaptacji filmu Detektyw Pikachu.

Zobacz również: Pokemon Scarlet – recenzja gry

 

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe

Luiza Czarnecka

Zakochana w twórczości J.R.R. Tolkiena od dziecka (tak, trylogia Jacksona była zapalnikiem). W wolnych chwilach czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce, ale najbardziej cenię dobrą fantastykę z kubkiem herbaty. W międzyczasie studiuje i oglądam dobre filmy i seriale (fanka Darklinga numer 1). Zainteresowań i hobby nigdy nie mało, więc próbuję wszystkiego po trochu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze