Piotruś Pan i Wendy – pierwszy zwiastun filmu

Piotruś Pan i Wendy to nowa produkcja, która zadebiutuje na Disney+. Poniżej zwiastun i plakat filmu. W roli Kapitana Haka Jude Law!

Piotruś Pan i Wendy to kolejny film Disneya, wzorowany na klasycznej animacji. Tym razem jednak, film nie został wiernie odwzorowany zgodnie z wersją, którą znamy. Reżyser zapowiedział, że produkcja w głównej mierze skupia się na materiale źródłowym, czyli oryginalnej powieści J.M. Barry’ego. Niektóre elementy charakterystyczne jednak z pewnością się pojawią.

Zobacz również: Najlepsze bajki Disneya

Piotrusia Pana zagra Alexander Molony, Wendy sportretuje Ever Anderson. Jude Law z kolei występuje w roli Kapitana Haka, a Yara Shahidi w roli Dzwoneczka. Reżyserem jest David Lowery, odpowiedzialny za takie filmy jak np. Zielony Rycerz. Green Knight i Mój przyjaciel smok. Za scenariusz, oprócz Lowery’ego odpowiada również Toby Halbrooks. Panowie mieli już okazję współpracować przy wymienionej wyżej animacji Disneya. Poniżej plakat produkcji.

PIOTRUŚ PAN I WENDY
Fot. Materiały prasowe

Piotruś Pan i Wendy zadebiutuje 28 kwietnia 2023 roku na Disney+.

Jakub Kwiatkowski

Grafik i ilustrator, który stara się z tego żyć. Jak to w życiu studenta, bywa różnie, więc z miłości do popkultury przekładam też swoje wrażenia na teksty.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze