Skołowani – zwiastun. Pozytywna polska komedia romantyczna

Skołowani to zupełna nowość w kwestii komedii romantycznych. Główna bohaterka jest osobą niepełnosprawną na wózku. Miłość, która połączyła ją z Maksem, ma zaś odmienić wszystko w życiu niepoprawnego kłamcy. 

Fabuła filmu Skołowani oparta jest na francuskiej produkcji o tytule Kręcisz mnie z 2018 roku. W głównych bohaterów wcielają się Agnieszka Grochowska i Michał  Czernecki. Na ekranie towarzyszyć będą im także Marcin Perchuć, Marianna Zydek, Bartłomiej Kotschedoff, Gabriela Muskała, Jerzy Bończak, Maria Pakulnis i Mikołaj Grabowski.

Zobacz również: Tata – recenzja filmu. Droga do dorosłości

Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki w opowieści o miłości, która odmieni największego kłamcę. Maks (Michał Czernecki) to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna (Marianna Zydek), młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii (Agnieszka Grochowska), która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę?

Premierę zaplanowano na 14 kwietnia 2023 roku.

Luiza Czarnecka

Zakochana w twórczości J.R.R. Tolkiena od dziecka (tak, trylogia Jacksona była zapalnikiem). W wolnych chwilach czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce, ale najbardziej cenię dobrą fantastykę z kubkiem herbaty. W międzyczasie studiuje i oglądam dobre filmy i seriale (fanka Darklinga numer 1). Zainteresowań i hobby nigdy nie mało, więc próbuję wszystkiego po trochu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze