Dead Island 2 z nowym zwiastunem rozgrywki

Do premiery Dead Island 2 pozostały mniej niż dwa miesiące! Z tej okazji jej twórcy podzielili się zaś zwiastunem z obszernym pokazem rozgrywki.

Uzbrojona w szereg broni, z których każda ma swój własny, niepowtarzalny i brutalny styl pogromczyni Dani spotyka w nim standardowe zombie (Człapaczy, Szwendaczy, Biegaczy), Wariant (Szwendaczy grenadierów) oraz Szczytowych (hiperzmutowane zombie), wszystkich z unikalnymi mocami oraz zachowaniami.

Zobacz również: Czy This War of Mine to dobra lektura szkolna?

Znana z szaleństw pod sceną na koncertach rockowych w irlandzkim Cork Dani jest zarówno nieustępliwą, jak i zbalansowaną zabójczynią. Jej styl znakomicie pasuje do walki opartej na zwinności. W nowym wideo cel tejże pogromczyni stanowi dotarcie do hotelu Halperin w jednym kawałku.

Gracze przekonają się również, jak korzystanie z warunków środowiskowych oraz łączenie potężnych kart umiejętności zwiększa zdolności i dostosowuje je do stylu gry, pomagając Dani w wyrąbaniu i siekaniu sobie drogi do celu.

Zobacz również: The Last of Us, Part 1 – recenzja gry

Wyjątkowa technologia FLESH, Całkowicie Lokalizacyjnego Systemu Patroszenia Humanoidów (Fully Locational Evisceration System for Humanoids) autorstwa Dambuster Studios, sprawia, że kruszenie kości, krojenie zombie i roztapianie mięsa staje się tak satysfakcjonujące jak w żadnej wcześniejszej grze wideo! Jako zainfekowany, ale w dziwny sposób odporny zabójca, dowiesz się wreszcie, co się wydarzy, gdy aktywuje się skażone DNA i uruchomi tryb furii…

Uwaga: na potrzeby tej demonstracji odblokowano niektóre bronie i umiejętności, które można zdobyć dopiero w późniejszych etapach gry.

Gra Dead Island 2 zadebiutuje 21 kwietnia 2023 roku na platformach Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC.

Źródło: Materiały prasowe

Patrycja Grylicka

Zapalona fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze