Sukcesja – nowy zwiastun finałowego sezonu! Premiera już 27 marca

HBO wypuściło oficjalny zwiastun czwartego, ostatniego sezonu serialu Sukcesja.

Czwarty i ostatni sezon flagowego serialu HBO – Sukcesja – zadebiutuje już niedługo, bo 27 marca. Sezon będzie składał się z 10 odcinków. By zaostrzyć apetyt, HBO wypuściło nowy trailer nadchodzącego sezonu. Zwiastun zapowiada ostateczną walkę dzieci Roya z ich ojcem Loganem (Brian Cox), który z pomocą Toma (Matthew Macfadyen) powstrzymał ich przed zawarciem umowy z GoJo w finale 3 sezonu.

Zobacz również: Najlepsze seriale HBO

Oto oficjalny czwartego sezonu serialu Sukcesja: Sprzedaż konglomeratu medialnego Waystar Royco wizjonerowi technologii Lukasowi Matssonowi jest coraz bliżej sfinalizowania. Perspektywa sprzedaży wywołuje niepokój i podział rodziny wśród Royów, którzy przewidują, jak będzie wyglądało ich życie po zakończeniu transakcji. Rozpoczyna się walka o władzę, w której rodzina rozważa przyszłość, gdzie ich znaczenie kulturowe i polityczne zostanie poważnie ograniczone.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze