DJ BRK rusza z preorderem albumu JUICE

DJ BRK rusza z preorderem długo zapowiadanego albumu JUICE, który ukażę się nakładem Def Jam Recordings Poland już 24 marca 2023 roku. JUICE czyli mieszanka muzycznych styli jak w soku wieloowocowym. Album zawiera dobrze już znane utwory takie jak: Gold z gościnnym udziałem IGO, Lets do it now ft. Udoo czy viralowy Robię co mogę z Vito Bambino i zespołem Miętha, który osiągnął status Złotej Płyty.

Na płycie znajdziemy również dobrze znanych już polskiej publiczności artystów jak: Paulina Przybysz, Miodu, Grubson, Marika, Jarecki, Robert Cichy, Martyna Szczepaniak, Kathia, Sara oraz Foreingflows.

Zobacz również: Czarny Szekspir i rewolucyjna siła teatru – wywiad z Jackiem Mikołajczykiem

Zamów preorder JUICE na DefJam.pl

Wraz ze startem preorderu pojawił się nowy singiel z gościnnym udziałem Roberta Cichego pod tytułem Złudzenie. Artysta znany szerszej publiczności ze współpracy z czołówką polskich artystów jak i dokonań solowych wystąpił w podwójnej roli gitarzysty i wokalisty. Bardzo emocjonalny, lekko melancholijny, a zarazem energetyczny utwór z poetyckimi zwrotkami, zgrabnie ubrany w fenomenalną produkcję od DJ BRK. Artyści prezentują w nim swój świetny warsztat, dojrzałość i świadomość muzyczną okraszone świetnymi partiami gitary.

Zobacz również: Premiery teatralne – marzec 2023

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze