Half Alive zapowiadają singiel na składance innowacyjnych artystów!

Zespół Half Alive wyda singiel Beige w ramach projektu Bose x NME: C23. Na składance znajdą się najbardziej innowacyjni wschodzący artyści. Celem projektu jest promocja młodych, wyróżniających się muzyków. 

Half Alive ogłasza nowy singiel i udział w projekcie przez media społecznościowe. Utwór Beige będzie jedną z piosenek na składance. Wszystkie utwory na składance zostały napisane przez artystów uznanych przez NME za „najbardziej ekscytujących i innowacyjnych wschodzących artystów, którzy stworzą kolekcję nie do przegapienia”.

Zobacz również: Half Alive – Conditions Of A Punk – recenzja płyty

NME, czyli New Musical Release, to magazyn muzyczny, który od lat 50 zajmował się wyszukiwaniem nowych artystów. Obecnie NME posiada również własną stację radiową oraz kanał telewizyjny. Zapowiedziana składanka Bose x NME: C23 jest częścią C-series, która powraca po raz pierwszy od 1996 roku.

Zobacz również: Przegląd muzyczny: odkrywamy nowości #1

Składanka pojawi się na m.in. na Spotify i Apple Music już 15 marca. Następnego dnia odbędzie się też koncert z udziałem części artystów na festiwalu SXSW w Teksasie. Składankę będzie można również zakupić w fizycznej formie. NME zapowiada jednak wydanie wyłącznie 1000 kopii.

NME uzasadnia powody do wybrania każdego artysty i podpowiada, jakich innych zespołów fani mogąich polubić. Poniżej pełna lista artystów, którzy pojawią się na składance:

 1. 070 Shake
 2. Blu DeTiger
 3. Chloe Moriondo
 4. Danielle Ponder
 5. Dot Major
 6. FelixThe1st
 7. Flo Milli
 8. Genesis Owusu
 9. Half Alive
 10. King Princess
 11. Jockstrap
 12. MICHELLE
 13. Renforshort
 14. Weval

Obrazek główny: Melweg.

Anna Baluta

Dużo czyta, a jeszcze więcej ogląda, a na dodatek o tym pisze. Zwiedza światy fantasy i lubi kultowe sitcomy. Między serialami studiuje i poznaje amerykańską kulturę i popkulturę.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze