Nawiedzony dwór – pierwszy zwiastun i nowy plakat do filmu!

Do sieci trafił pierwszy długo wyczekiwany zwiastun do filmu Nawiedzony dwór oraz jego najnowszy plakat.

Nawiedzony dwór zadebiutuje w kinach już 28 lipca 2023. Film bazuje na popularnej atrakcji z Disneyland, która jest wszystkim dobrze znana jako Haunted Mansion bądź polski Dom Strachu. Nadchodząca produkcja będzie w formie komediowego horroru z elementami fantasy. W głównych rolach zobaczymy takie gwiazdy jak: LaKeith Stanfield, Rosario Dawson, Chase W. Dillon, Owen Wilson, Tiffany Haddish, Winona Ryder, Dan Levy, Hasan Minhaj, Danny DeVito, Jared Leto oraz Jamie Lee Curtis. Za reżyserię odpowie Justin Simien, a za scenariusz Katie Dippold.

Zobacz również: Holy Spider – recenzja filmu. Dziewczyny w sieci Pająka

Samotna matka Gabbie i jej 9-letni syn, którzy chcą rozpocząć nowe życie, wprowadzają się do dziwnie przystępnej rezydencji w Nowym Orleanie. Jednakże szybko odkrywają, że miejsce to jest o wiele bardziej tajemnicze niż się tego spodziewali. Zdesperowani szukają pomocy u księdza, który z kolei zaciąga pomoc zespołu, który składa się z owdowiałego naukowca-nieudanego (eksperta od zjawisk paranormalnych), medium z Dzielnicy Francuskiej i zniechęconego do życia historyka, aby pomóc w egzorcyzmowaniu rezydencji i zniszczeniu duchów.

nawiedzony dwór

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze