Wo Long: Fallen Dynasty już dostępne

Już od dziś KOEI TECMO Europe oraz developer Team NINJA wzywają graczy do ratowania chińskich Trzech Królestw przed demonami i złem w pełnej akcji, mrocznej grze fantasy Wo Long: Fallen Dynasty, dostępnej teraz na platformy Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 oraz PC.

Aby uczcić ostatnią wersję demonstracyjną gry, KOEI TECMO Europe opublikowało też niesamowity zwiastun premierowy, przedstawiający niektórych z historycznych wojowników z Ery Trzech Królestw, których będzie można spotkać w grze.

Zobacz również: Czy da się ukończyć GTA V jako pacyfista? Otóż jak najbardziej, jeszcze jak!

Osadzony w 184 roku, u schyłku dynastii Han, Wo Long przedstawia krainę ogarniętą chaosem i zniszczeniem. Kiedy dynastia cesarska jest na skraju upadku, bezimienny żołnierz musi przezwyciężyć przeciwności losu, walcząc o przetrwanie w Trzech Królestwach, które nękają demony i gdzie panują jedni z najpotężniejszych i najbardziej przerażających wojowników w historii, tacy jak Liu Bei, Cao Cao i Sun Jian.

Aby mieć jakiekolwiek szanse, gracz będzie musiał obudzić swoją wewnętrzną moc, opanowując płynną, chińską szermierkę, rzucając zaklęcia oparte na Pięciu Fazach (żywiołach), a nawet przyzywając Boskie Bestie, gdy sytuacja będzie tego wymagać.

Zobacz również: IEM 2023 – relacja z wydarzenia. Jest e-sport? Jest impreza!

Fumihiko Yasuda, producent Wo Long: Fallen Dynasty, skomentował:

Jako ktoś, kto od dziecka fascynował się różnymi wersjami “Opowieści Trzech Królestw” przedstawionymi w mangach i filmach, byłem zachwycony, mogąc spełnić marzenie o stworzeniu gry osadzonej w tym okresie. Mamy nadzieję, że gracze będą cieszyć się bezwzględnością charakterystyczną dla gier Team NINJA, wykorzystując różne strategie, aby rzucić wyzwanie potężnym wojownikom i okrutnym demonom spotykanym w grze.

Aby uczcić premierę gry, KOEI TECMO Europe wypuściło ścieżkę dźwiękową Wo Long: Fallen Dynasty na różnych platformach muzycznych. Zawiera ona wszystkie 53 utwory z gry w całości, w tym wiele dzieł Kenichiro Suehiro, kompozytora muzyki do takich anime jak Re: Zero – Życie w innym świecie od zera, czy Golden Kamuy.

Zobacz również: The Sims 4: Simtymność – recenzja kolekcji

Ponadto, KOEI TECMO ogłosiło podjęcie współpracy z NARAKA: BLADEPOINT, popularną grą akcji, która do tej pory sprzedała ponad 10 milionów kopii na całym świecie i jest dostępna na platformach Xbox Series X|S, Xbox One, Xbox Game Pass i PC. Współpraca rozpoczyna się 3 marca w NARAKA i będzie kontynuowana w DLC nadchodzącym do Wo Long: Fallen Dynasty.

Kupujący fizyczną lub cyfrową edycję gry Wo Long: Fallen Dynasty do 16 marca otrzymają specjalną Zbroję Baihu. Limitowana edycja ze Steelbookiem również jest już dostępna, a w niej, poza Steelbookiem, kupujący znajdą także dodatkowe przedmioty: Koronę Zhuronga i Koronę Gonggonga.

Źródło: materiały prasowe

Patrycja Grylicka

Zapalona fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze