Attack on Titan (znowu) powróci

Niekończąca się historia Erena Yeagera i spółki będzie trwała dalej. Niestety (dla niektórych zapewne to powód do radości) zbliżający się kolejny odcinek specjalny będzie prawdopodobnie konkluzją całej serii.

W piątek odbyła się premiera specjalnego epizodu anime Attack on Titan. To kontynuacja finałowej serii tego serialu, która jest emitowana od końca 2020 roku (oczywiście z przerwami). Wciąż to jednak nie koniec, ponieważ w sieci udostępniono krótki teaser, który zapowiada dalsze losy bohaterów. Możecie go obejrzeć poniżej.

Niewiele z niego wynika, jednak na jego końcu możemy znaleźć informacje, kiedy mniej więcej mamy spodziewać się kolejnego specjalnego epizodu. Będzie to druga połowa 2023 roku. Warto jeszcze dodać, że patrząc na ilość rozdziałów mangi, która została do zaadaptowania, można się spodziewać, że będzie to zamknięcie serii.

Zobacz również: Plot twist – czym (i po co) właściwie jest?

Attack on Titan opowiada historię młodego chłopca Erena, który żyje w świecie opanowanym przez olbrzymie i krwiożercze istoty zwane tytanami. Ludzkość żyje w małej osadzie otoczonej wielkimi murami. Właściwa fabuła rozpoczyna się w momencie przełamania tych murów przez olbrzymów. Właśnie wtedy Eren widzi, jak jego matka zostaje pożarta przez jednego z nich.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze