Detektyw Pikachu powraca! Potwierdzono kontynuację

Detektyw Pikachu 2 został oficjalnie potwierdzony, wybrano potencjalnego reżysera. Co wiemy na ten moment o fabule i dacie premiery?

Na ten moment Deadline donosi, że nowym reżyserem Pokémon: Detektyw Pikachu 2 ma zostać Jonathan Krisel. Negocjacje warunków kontraktu trwają. Krisel jest współtwórcą seriali Portlandia czy Baskets. Za scenariusz będzie odpowiadał Chris Galletta.

Zobacz również: Poklatkowa animacja o Pokémonach. Mamy pierwszy teaser! 

Na ten moment nie wiemy jeszcze, czy Ryan Reynolds powróci w dubbingowej roli Pikachu. Nie ujawniono także informacji o fabule i potencjalnej dacie premiery. Pokémon: Detektyw Pikachu miał premierę w maju 2019 roku i stał się hitem. Zarobił 430 mln dolarów oraz zebrał całkiem dobre recenzje.

Źródło grafiki: materiały prasowe

Luiza Czarnecka

Zakochana w twórczości J.R.R. Tolkiena od dziecka (tak, trylogia Jacksona była zapalnikiem). W wolnych chwilach czytam wszystko, co wpadnie mi w ręce, ale najbardziej cenię dobrą fantastykę z kubkiem herbaty. W międzyczasie studiuje i oglądam dobre filmy i seriale (fanka Darklinga numer 1). Zainteresowań i hobby nigdy nie mało, więc próbuję wszystkiego po trochu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze