Ghosted – pierwszy zwiastun filmu

Pierwszy zwiastun do nowej produkcji Apple TV właśnie został opublikowany. Kiedy możemy spodziewać się premiery filmu?

Ghosted to aktualnie jedna z największych i najbardziej wyczekiwanych premier na platformie Apple TV. Premiera tego romantycznego filmu akcji jest planowana na 21 kwietnia 2023 roku. W głównych rolach wystąpią Chris Evans, jako Cole oraz Ana de Armas, jako Sadie. Oprócz tej dwójki na ekranie zobaczymy również m.in. Adriena Brody’ego, Amy Sedaris, Tima Blake’a Nelsona, Tate’a Donovana, Mike’a Moha oraz Marwana Kenzariego. Za reżyserię odpowiada Dexter Fletcher, a scenariusz przygotowali Rhett Reese, Paul Wernick, Chris McKenna i Erik Sommers.

Zobacz również: Creed 3 – recenzja filmu. Majors time!

Według wcześniejszych doniesień film Ghosted ma momentami przypominać klasyk sprzed lat Miłość, szmaragd i krokodyl. Nowa produkcja Apple TV opowie historię, w której trakcie Cole (Chris Evans) mocno zakochany w Sadie (Ana de Armas) czuje się mocno ignorowany. Nagle nie otrzymuje od niej żadnych wiadomości zwrotnych ani oznak życia. Mężczyzna chce jak najszybciej wyjaśnić tę sprawę i wyrusza w daleką podróż za kobietą. Szybko odkrywa, kim dziewczyna tak naprawdę jest i w co się niepotrzebnie wplątał.

Kacper Stefański

Marvelomaniak. Mam 17 lat. Mógłbym żyć całą wieczność tylko po to, żeby obejrzeć kolejny film MCU albo następną trylogię Gwiezdnych Wojen.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze