Road House – Gyllenhall na nowym materiale z planu zdjęciowego

Na filmie i zdjęciach możemy zobaczyć odtwórcę głównej roli, Jake’a Gyllenhaala.

Do sieci trafiło nagranie z planu zdjęciowego filmu Road House. Jest to luźny remake filmu Wykidajło z 1989 roku. W tamtej wersji w rolę tytułowego bramkarza wcielał się Patrick Swayze. W nadchodzącym filmie w główną rolę wcieli się Jake Gyllenhaal. Nagranie pochodzi z zeszłotygodniowej gali UFC 285, podczas której nagrywano część zdjęć do produkcji.

Zobacz również: Stranger Things 5 – zdjęcia wystartują już tego lata!

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie aktora z planu oraz wspomniane nagranie:

Film Wykidajło z 1989 roku skupiał się na postaci Daltona, granego przez Patricka Swayze, słynnego wykidajłę i mistrza karate, który podejmuje się pracy ochroniarza w klubie Double Deuce. Lokal znany jest z brutalnych starć pomiędzy lokalnymi bandytami. Właściciel, nie potrafiąc poradzić sobie z problemem zgłasza się do Daltona, by pomógł mu przywrócić porządek. Ten po kolei pozbywa się bandziorów. Tym samym naraża się ich przywódcy – Bradowi Wesleyowi, gangsterowi trzymającemu w ryzach całe lokalne miasteczko.

Natomiast w filmie Road House główny bohater, w którego wciela się Gyllenhaal, to były zawodnik UFC, który zatrudnia się jako bramkarz w nocnym klubie na Florydzie, który okazuje się sercem lokalnej przestępczości.

Reżyserem nowej wersji jest Doug Liman. Póki co nie znamy dokładnej daty premiery filmu.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze