Serial Ahsoka jest już niemal ukończony

Jon Favreau zdradził na jakim etapie jest obecnie serial o Ahsoce.

Niedawno na Disney+ odbyła się premiera nowego sezonu The Mandalorian. Wyczekiwany przez fanów sezon nie będzie najpewniej jedyną produkcją serialową z uniwersum, jaką przyjdzie nam w tym roku zobaczyć. Jak podaje jeden z głównych producentów, Jon Favreau, serial Ahsoka jest już praktycznie gotowy. Bardzo możliwe jest więc, że niedawna informacja o premierze się sprawdzi.

Zobacz również: John Wick 4 – nowe klipy z filmu

Parę tygodni temu Rosario Dawson, czyli odtwórczyni głównej roli zdradziła, że serial może pojawić się już jesienią 2023 roku. Natomiast Favreau w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że Ahsokama się naprawdę dobrzejest obecnie na etapie postprodukcji. Zdjęcia zostały ukończone jakiś czas temu. Teraz trwają prace nad efektami specjalnymi i muzyką.

Ahsoka

Przypomnijmy, że w najbliższym czasie czeka nas również premiera serialu Sceleton Crew z Jude Law w roli głównej. Natomiast według zapowiedzi Tony’ego Gilroya w przyszłym roku zobaczymy drugi sezon Andora.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze