What If…? – pierwsze spojrzenie na Helę w drugim sezonie serialu

Fani MCU po raz pierwszy mogą spojrzeć na powrót Heli w wykonaniu Cate Blanchett w drugim sezonie animowanego serialu What If…? platformy Disney+.

Po pierwszym sezonie szalonych alternatywnych historii z serialu What If…?, Disney+ wciąż potwierdza nowych bohaterów, którzy mają się pojawić w drugiej serii. Jedną z najwcześniej potwierdzonych postaci była Hela z filmu Thora: Ragnarok, w którą wcieliła się Cate Blanchett. Antagonistka szybko stała się jedną z ulubionych złoczyńców całego MCU.

Zobacz również: Tár – recenzja filmu. Oscarowa rola

Według zapowiedzi sezon drugi ma być jeszcze bardziej szalony niż jego poprzednik. Wciąż jednak mało jest zdjęć oraz materiałów promocyjnych. Niedawno opublikowano jednak zdjęcia puszek Funko Vinyl Soda, dzięki którym możemy pierwszy raz spojrzeć na nowy wygląd Heli.

Reżyser serii Byran Andrews zapowiedział, że odcinek przedstawi „Helę, jakiej nigdy wcześniej nie widziano”. W pierwszym sezonie serialu postać została tylko wspomniana. Jej hełm był częścią wystawy kolekcjonerskiej w Knowhere w drugim odcinku.

Drugi sezon What If…? zadebiutuje w 2023 roku, ale nie podano jeszcze konkretnego terminu. Cate Blanchett oczywiście użyczy głosu serialowej Heli.

Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze