Citadel – mamy pierwszy zwiastun serialu Amazona

Prime Video opublikowało pierwszą zapowiedź nadchodzącej superprodukcji. Twórcami serialu są bracia Russo.

Już 24 kwietnia na platformie Amazon Prime Video premierę ma pierwszy odcinek serialu Citadel. To nowa oryginalna produkcja tej platformy. W rolach głównych występują W rolach głównych występują Richard Madden, Priyanka Chopra Jonas oraz Stanley Tucci. Niedawno otrzymaliśmy pierwsze zdjęcia, dziś natomiast światło dzienne ujrzał pełny zwiastun. Możecie go zobaczyć poniżej:

Zobacz również: Pingwin – pierwsze zdjęcia ważnej postaci z serialu o Batmanie

Fabuła skupia się na członkach tajnej agencji wywiadowczej, tytułowej Cytadeli. Jednostka jednak zostaje rozbita przez organizację Manticore, syndykat manipulujący światem zza kulis. Elitarni agenci, którzy przeżyli zamach mają wymazane wspomnienia. Mason Kane i Nadia Sinh pozostają w ukryciu. Gdy jednak Masona namierza dawny kolega po fachu, Bernard Orlick, razem wyruszają na poszukiwanie Nadii. Następnie cała trójka musi podjąć kolejną próbę unicestwienia Mantikory, zanim ta przejmie władzę nad światem.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze