Paradox Interactive potwierdza nadejście Cities: Skylines II

Stwórz miasto o jakim marzysz w wyczekiwanej kontynuacji Cities: Skylines II na platformy PC, Xbox Series X|S i PlayStation®5, która zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Firmy Paradox Interactive i Colossal Order zapowiedziały dziś Cities: Skylines II, rewolucyjną nową część hitowej symulacji budowania miasta. Cities: Skylines II oferuje najbardziej realistyczną symulację miasta, jaką kiedykolwiek stworzono, gdzie gracze będą mogli stworzyć dowolne miasto, jakie tylko sobie wyobrażą, a następnie śledzić jego rozwój od skromnej wioski do tętniącej życiem metropolii. Od indywidualnych gospodarstw domowych po gospodarkę miasta i infrastrukturę transportową, Kontynuacja oferuje głęboką i wciągającą symulację, znakomitą zarówno dla nowych graczy, jak i weteranów gatunku. Cities: Skylines II pojawi się na platformach PC Xbox Series X|S, oraz PlayStation®5 później w tym roku.

Jako nowoczesne podejście do gatunku budowania miast, Cities: Skylines II pozwala graczom tworzyć i zarządzać miastami, które ożyją jak nigdy dotąd, wraz z pełnym systemem transportowym i ekonomią, bogactwem opcji budowy i dostosowywania, a także zaawansowanymi możliwościami modowania. Ujawnione podczas wydarzenia Paradox Announcement Show 2023, kontynuacja rozwija dalej gatunek budowania miast, pozwalając graczom tworzyć metropolie marzeń za pomocą najbardziej swobodnego placu budowy miasta na świecie.

Zobacz również: Kirby’s Return to Dream Land Deluxe – recenzja gry. Idź w prawo i siej zniszczenie

Przygotowane przez uznane przez krytyków studio developerskie Colossal Order, Cities: Skylines wyszło po raz pierwszy w 2015 roku na PC. Przez ostatnie 8 lat gra rozrosła się na wiele platform z dziesiątkami DLC i ponad 12 milionami sprzedanych egzemplarzy. Dokładność i głębia symulacji zyskała uznanie profesjonalnych urbanistów, którzy wykorzystują Cities: Skylines do rozwiązywania rzeczywistych problemów.

Mariina Hallikainen, CEO Colossal Order, skomentowała dzisiejsze ogłoszenie:

„Gdy Cities: Skylines pojawiło się osiem lat temu, podniosło poprzeczkę dla gier o budowie miasta i jesteśmy niesamowicie dumni z jego wpływu. Zbudowaliśmy prosperującą społeczność wokół Cities i wiele osób wprowadziliśmy do tego gatunku. Teraz, z latami zdobytego doświadczenia, możemy znów zrobić nowy krok naprzód w gatunku budowania miast, zarówno dla naszej społeczności jak i nowych graczy.”

Zobacz również: Fire Emblem Engage – recenzja gry. Mamy tu fanów japońszczyzny?

Fredrik Wester, CEO Paradox Interactive, dodał:

Marka Cities jest ważną częścią katalogu gier firmy Paradox od ponad dekady. Cities: Skylines odniosło ogromny sukces, sprzedając się w milionach egzemplarzy, witając ponad 5,5 miliona nowych graczy tylko w zeszłym roku i kładąc podwaliny pod Cities: Skylines II. Dzięki niespotykanym dotąd możliwościom personalizacji i kontroli gracza, Cities: Skylines II będzie nadal przesuwać granice możliwości budowania miast.

Więcej informacji znajdziesz na stronie gry oraz na oficjalnym forum, Twitterze, Instagramie i Discordzie. Fani mogą oczekiwać ujawnienia większej liczby informacji i rozgrywki w nadchodzących miesiącach oraz celebrować ósme urodziny Cities: Skylines już 10 marca.

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze