Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany Chaos na pierwszym zwiastunie

Wojownicze Żółwie Ninja w nowej odsłonie ponownie zmierzają na kinowe ekrany. Premiera już 4 sierpnia. Tymczasem zaś do sieci trafił pierwszy zwiastun produkcji.

Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany Chaos to pełnometrażowy film animowany w reżyserii Jeffa Rowe. Za produkcję odpowiadają z kolei Seth Rogen, Evan Goldberg oraz James Weaver. W tej wersji nasi zieloni bohaterowie pragną wkupić się w łaski nowojorczyków dzięki swoim heroicznym czynom, licząc, iż pewnego dnia będą mogli żyć jak zwykli nastolatkowie. Oni oraz ich przyjaciółka April szybko jednak podpadają niewłaściwym osobom, w efekcie stając oko w oko z armią wrogich mutantów.

Zobacz również: Najlepsze seriale animowane, część 2 (2001-2022)

Pierwszy zwiastun ujawnia między innymi animację użytą w filmie, zauważalnie podobną do popularnego ostatnimi czasy stylu Spider-Man: Uniwersum. Prócz tego możemy też po raz pierwszy usłyszeć głosy bohaterów. Fabularnie trailer niestety niewiele zdradza, jednak wszystko jeszcze przed nami – w końcu to dopiero pierwszy i z pewnością nie ostatni taki materiał. Całość filmiku z polskim dubbingiem zobaczycie poniżej.

Źródło: YouTube

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze