Halo: Infinite Echoes Within – startuje 3. sezon rozgrywki

3 sezon rozgrywek w Halo: Infinite, Echoes Within, jest już dostępny, przynosząc ze sobą największą aktualizację trybu multiplayer od premiery. Co więcej, po raz pierwszy dodano również nową broń i wyposażenie. Nie można też zapomnieć o nowym, 100-poziomowym Battle Passie.

Oto, co dokładnie czeka graczy w sezonie 3:

  • Nowe mapy: Do rotacji dołączają trzy nowe lokacje takie, jak Cliffhanger, Chasm oraz Oasis (Big Team Battle).
  • Nowa Broń – Bandit Rifle: Pierwsza nowa broń w Halo: Infinite stała się faktem! M392 Bandit został zaprojektowany, by nagrodzić dokładność i precyzję. Najlepiej sprawdzi się w walkach na średnim dystansie.
  • Nowy element wyposażenia – Shroud Screen: Shroud Screen jest pierwszym nowym ekwipunkiem w Halo: Infinite i zawiera ręczną wyrzutnię, która umożliwia graczowi wycelowanie i wystrzelenie nieprzezroczystej, sferycznej powłoki. Podczas gdy pociski mogą nadal ją przebijać, gracze znajdujący się poza nią nie widzą przez zasłonę i odwrotnie. Ponadto, gracze znajdujący się wewnątrz są ukryci przed czujnikami ruchu swoich przeciwników. Taktyczne pozycjonowanie, znajomość mapy i wyczucie czasu będą kluczem do zdobycia przewagi nad przeciwnikami za pomocą Shroud Screen.

Zobacz również: Easy mode – po co on graczom?

  • Nowy tryb – Escalation Slayer: Zainspirowany uwielbianym przez graczy trybem „gun game”, Escalation Slayer pojawia się w Halo Infinite jako zupełnie nowy tryb gry na arenie! Dostępny zarówno w wariancie drużynowym, jak i FFA, Escalation Slayer wymaga od graczy eliminacji przeciwników, aby przejść przez szeroki zakres uzbrojenia. Z każdym zabiciem do dyspozycji będzie inna broń.
  • Nowy 100-poziomowy Battle Pass: Przepustka zapewni dostęp do 100 nagród, 1000 Halo Credits czy bonusowe XP przez cały sezon 3. Dodatkowo, przy aktywacji Battle Passa gracze natychmiastowo odblokują powłokę pancerza Redsteel Splinter.

Zobacz również: Kirby’s Return to Dream Land Deluxe – recenzja gry. Idź w prawo i siej zniszczenie

Zawsze wierzyliśmy w bohaterów. Teraz nadszedł czas, aby stać się jednym z nich. Gdy nadzieja przepadła, a los ludzkości wisi na włosku, Master Chief jest gotowy stawić czoła najbardziej bezwzględnemu wrogowi, z jakim kiedykolwiek się spotkał. Nałóż pancerz największego bohatera ludzkości, aby przeżyć epicką przygodę i wreszcie zbadać imponujący pierścień Halo.

Więcej szczegółowych informacji na temat Echoes Within można znaleźć na Halo Waypoint.

Źródło: materiały prasowe, Xbox.com

Patrycja Grylicka

Zapalona fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze