Lucasfilm anuluje dwa projekty. Kevin Faige i Patty Jenkins nie nakręcą swoich Gwiezdnych Wojen

Ostatni raz Gwiezdne Wojny w kinie mogliśmy oglądać w 2019 roku. Jednak na kolejne kinowe doznania przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Jak podaje Variety, Lucasfilm anulował dwa projekty związane z uniwersum Star Wars. Pierwszy z nich to zapowiedziany w 2020 roku Rogue Squadron w reżyserii Patty Jenkins (Wonder Woman). Pierwotnie film miał ukazać się w grudniu 2023 roku, niemniej już w 2022 Lucasfilm wycofało projekt z ramówki, a obecnie jest już całkowicie wyłączony z produkcji.

Swojego filmu nie otrzyma również szef MCU, Kevin Feige. Pierwsze informacje na temat projektu pojawiły się w 2019 roku, a 3 lata później Michael Waldron rozpoczął pracę nad scenariuszem

Zobacz również: Star Wars Jedi 3 – reżyser serii o możliwości stworzenia trzeciej części

W produkcji pozostaje zaplanowany na 2025 rok fil Taiki Waititiego, a fani uniwersum do tego czasu muszą zadowolić się nowym sezonem The Mandalorian oraz nadchodzącymi Ashoką czy kontynuacją ciepło przyjętego Andora.

Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze