Rycerze Zodiaku Tomasza Bagińskiego z nowym zwiastunem

W sieci ukazał się nowy zwiastun reżyserowanego przez Polaka, Tomasza Bagińskiego, filmu na podstawie mangi o tym samym tytule. Japońska premiera zapowiedziana jest na 28 kwietnia 2023 roku.

Rycerze Zodiaku mają opowiadać nową historię. Główny bohater, Seiya, to nastolatek i sierota poszukujący porwanej siostry. W międzyczasie odkrywa swoje moce i zostaje rycerem bogini Atheny. O rozpoczęciu prac nad filmem informowaliśmy niemal 2 lata temu.

Zobacz również: Ty – recenzja 2 części 4 sezonu serialu. Wracamy do schematu

W filmie wystąpią między innymi Sean Bean (Gra o Tron), Diego Tinoco (On My Block) czy Nick Stahl (Carnivàle). Za sceny akcji odpowiedzialny jest Andy Cheng, który niedawno pracował przy produkcji MCU Shang-Chi i legeda pięciu pierścieni.

Film swoją japońską premierę ma zaplanowaną na 28 kwietnia 2023 i ukaże się pod tytułem Saint Seiya: The Beginning. Póki co brak jednak informacji o dacie światowej dystrybucji.

Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze