Żabson i Oki z viralowym singlem pt. Hop

Na platformy streamingowe wjechał nowy numer pt. Hop, na którym gościnną zwrotkę położył Oki. Singiel zapowiada nową płytę Żabsona Ostatni Ziomal.

Kolejna mocna karta z płyty Ostatni Ziomal odkryta! Nowy singiel o zdawkowym tytule Hop to popis rapowej charyzmy Żabsona oraz Oki’ego, który gościnnie pojawia się w II zwrotce. Do utworu powstał animowany teledysk zrealizowany z przymrużeniem oka i dużą dawką humoru. Hop viralowo zaczyna wpływać na wody TikTok’a, bowiem do tanecznego trendu Żabsona dołączyła Julia Wieniawa.

Zobacz również: Krzyk VI – recenzja filmu. O co tyle Krzyku?

Na www.internaziomale.pl trwa preorder wydania fizycznego płyty Ostatni Ziomal. Poza wydaniem CD warto zwrócić uwagę na Box Deluxe, w którym znajdziemy dodatkowo koszulkę, plakat, pakiet wlepek oraz aluminiowy bidon – wszystko utrzymane w stylistyce nowej płyty. Jednocześnie warto przypomnieć o starcie trasy koncertowej, którą Żabson otwiera na deskach warszawskiej hali Torwar. Bilety na wybrane wydarzenia dostępne są na stronie www.ostatniziomal.goingapp.pl.

Ostatni Ziomal – to trzeci, a zarazem ostatni z Ziomalskiej trylogii album, której pomysłodawcą jest Żabson. Podsumowuje on drogę, którą przeszedł artysta, nie tylko jako raper, ale także jako człowiek. Album, który nie pozostawi złudzeń i wyróżni się na tle tego co ostatnio słyszeliście. Niezwykle szczery, emocjonalny i mocny krążek, zamykający pewien etap kariery Ziomala.

Zobacz również: Tede – 3H HAJP HAJS HEJT – recenzja płyty

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze