Daniel Brühl zagra ikonę mody, Karla Lagerfelda w nowym serialu Disney+

Kaiser Karl, bo taki tytuł ma nadchodząca produkcja, to serial, który opowie historię zmarłego w 2019 roku Karla Lagerfelda, legendarnego projektanta i ikony mody.

W tytułową rolę wcieli się Daniel Brühl, aktor znany między innymi z roli Barona Zemo (Falcon i Zimowy Żołnierz), Fredericka Zollera (Bękarty wojny) czy Dra Laszlo Kreizlera (Alienista). Serial będzie opowiadał o karierze Lagerfelda w latach 70., kiedy zostawał dyrektorem kreatywnych Chanel, Fendi czy własnej marki. na ekrenie zobaczymy też inne znane osobistości, takie jak  Yves Saint Laurent (Arnaud Valois) i Pierre Berge (Alex Lutz).

bruhl-lagerfeld
Daniel Bruhl oraz Karl Lagerfeld. Fot. empireonline.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz również: Krzyk VI – recenzja filmu. O co tyle Krzyku?

Serial jest już w fazie produkcji. Zdjęcia kręcone będą we Francji, Włoszech oraz Monako. Wiemy również, że produkcja składać się będzie z 6 pdcinków, które wyreżyserują Audrey Estrougo (Do szaleństwa) oraz Jerome Salle (Zulu). Nie znamy jednak, póki co, daty premiery. Można zakładać, ze serial pojawi się na Disney+ najwcześniej pod koniec tego roku.

Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze