Shrinking powróci na AppleTV+ z drugim sezonem

Shrinking (Terapia bez trzymanki) zadebiutował na AppleTV 27 stycznia. Po nieco ponad miesiącu od premiery producenci ogłaszają drugi sezon.

Jason Segal (Jak poznałem waszą matkę), który równocześnie jest współproducentem, gra Jimmy’ego. Nieradzącego sobie ze stratą żony terapeutę, który postanawia wypróbować nową technikę, brutalną szczerość. Ten sposób prowadzenia terapii wywołuje spore zamieszanie, ale czy pomoże Jimmy’emu poradzić sobie z jego własnymi problemami?

Obok Segala na ekranie możemy zobaczyć przede wszystkim Harrisona Forda (Indiana Jones), ale również Jessicę Williams (Love Life), Luke’a Tennie (Deadly Class) i Christę Miller (Scrubs). Pozostałymi producentami są Bill Lawrence i Brett Goldstein, a więc ludzie odpowiedzialni między innymi za Teda Lasso czy Scrubs (Lawrence). Pierwszys sezon Shrinking jest dostępny na platformie AppleTV.

Zobacz również: Rycerze Zodiaku Tomasza Bagińskiego z nowym zwiastunem

Shrinking to serial komediowy, skupiający się na postaci wypalonego psychologa, który pewnego dnia obiera nietypową metodę pomagania swoim pacjentom. Zamiast wysłuchiwać i sugerować mówi wprost co myśli o ich problemach i bez analizowania i zbędnego owijania w bawełnę wykłada im „kawę na ławę”. Nowy sposób prowadzenia sesji wywoła jednak sporo zamieszania.

Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze