Hannah Waddingham dołącza do obsady Mission Impossible – Dead Reckonning – Part Two

Znana z ról Septy Unelli w Grze o Tron oraz, a może przede wszystkim, Rebecci Welton w serialu AppleTV Ted Lasso, dołączyła do obsady ósmej już części kultowej serii Mission Impossible.

Tom Cruise ponownie wcieli się w rolę Ethana Hunta. Wystąpi w dwóch kolejnych filmach z popularnej serii. Dead Reckoning – part one oraz Dead Reckoning – part two, które zaplanowane są kolejno na 14 lipca 2023 roku oraz 28 czerwca 2024. W obu superprodukcjach wystąpi również Marcin Dorociński. Występ Waddingham ogłosił na swoim instagramie Christopher McQuarrie, reżyser, scenarzysta i producent obu nadchodzących częsci.

Waddingham wystąpi u boku powracających do swoich ról w Mission Impossible Simona Pegga, Vinga Rhamesa i Rebbeci Ferguson, ale także debiutujących w serii m. in. Hayley Atwell (Agentka Carter) czy Indiry Varmy (Gra o Tron).

Paweł Witkowski

Gram w planszówki. Piszę o planszówkach. Fanboy Marvela. Lubię: Mavel Champions LCG, Legendary Marvel, Na Skrzydłach, Terraformację Marsa, rzucanie kostkami i deck building.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze