Mateusz Ciawłowski z urodzinową niespodzianką dla fanów

14 marca Mateusz Ciawłowski obchodzi swoje urodziny. W 2023 roku wokalista postanowił, że tego dnia, to fani otrzymają od niego wyjątkowy prezent. Jest nim premierowa piosenka pt. Zatrzymam Czas. Można już jej posłuchać w najpopularniejszych serwisach do streamingu muzyki. Tak jak przy poprzednich solowych singlach, tak i tym razem Mateusz zadbał również o klip do nowego utworu.

Najnowsza propozycja Mateusza Ciawłowskiego jest kontynuacją stylistyki, obranej przez artystę na początku współpracy  z duetem producenckim KOFEINA (członkami zespołu Felivers), z którym dotąd przygotowywał autorski materiał.

Zatrzymam Czas to lekka popowa ballada, przyprawiona łagodnym brzmieniem gitary elektrycznej w refrenach. Warstwa tekstowa opowiada historię kończącej się relacji – o potrzebie przeżycia ostatniej, wspólnej chwili szczęścia z ukochaną osobą. Podmiot liryczny wie, że z racjonalnego punktu widzenia, trwanie w związku z drugą połową nie będzie już możliwe z uwagi na różnice charakterów, które uwydatniły się dopiero na zaawansowanym etapie znajomości i uniemożliwiają dalsze funkcjonowanie razem w codziennym porozumieniu. Bohater chce zatrzymać czas, by jeszcze raz doświadczyć miłosnego uniesienia.

Zobacz również: Bovska – Release Party Dzika – relacja z koncertu

Singiel, który prezentuje dziś światu, napisany i zarejestrowany został w środku największego globalnego kryzysu. Wówczas większość projektów z moim udziałem gwałtownie wyhamowała, a plany na kolejne rozpłynęły się. Ta sytuacja nie sprzyjała kreatywnemu myśleniu twórczemu, przez co na długo utknąłem w miejscu. Na szczęście wszystko wróciło już do normy. Znalazłem w sobie motywację do działania nad nowymi rzeczami i mocno teraz pracuję w tej kwestii. Jednak zanim podzielę się nimi, chcę, aby Zatrzymam Czas wybrzmiało do końca. Stwierdziłem, że moje 23. urodziny, będą dobrym momentem na to, by oficjalnie wydać tę piosenkę. Wiem, że fani oczekują ode mnie autorskich nowości muzycznych, dlatego tym bardziej cieszę się, że wreszcie mogą oni odtwarzać Zatrzymam Czas w swoich głośnikach.

– dodaje Mateusz

Zatrzymam Czas domyka pierwszy rozdział wydawniczy w karierze muzycznej Mateusza Ciawłowskiego. W ciągu ostatnich 2,5 roku sporo zmieniło się w jego wizji artystycznej. Dojrzał też emocjonalnie.

Zobacz również: Miley Cyrus – Endless Summer Vacation – recenzja płyty

Dziś, z perspektywy 23-letniego mężczyzny, bogatszego o kolejne doświadczenia życiowe – inaczej patrzy na otaczającą go rzeczywistość i relacje międzyludzkie. Obecnie stawia sobie ambitniejsze cele, zwłaszcza te muzyczne. Od teraz chce regularnie dzielić się z fanami nowymi kompozycjami i mieć jeszcze więcej okazji do wykonywania ich na żywo podczas koncertów.

Mateusz poszukuje także odpowiednich osób, które pomogą mu ukończyć debiutancki album i ugruntować jego pozycję na rynku fonograficznym.

Zobacz również: 2020 – club2020 – recenzja płyty

Mateusz Ciawłowski jest wokalistą, gitarzystą, kompozytorem i autorem tekstów z Gorzowa Wielkopolskiego. Popularność zyskał dzięki 10-letniej działalności w serwisie YouTube (394 tys. subskrybentów kanału) i aktywnej obecności w aplikacji TikTok (455 tys. obserwujących). Szeroką rozpoznawalność (już nie tylko w internecie) zapewniła mu główna rola (Kuby) w kinowej produkcji #Jestem M. Misfit.

Trzy poprzednie single Mateusza Ciawłowskiego tj. Do Ciebie, Nie Ma Szans i Ten Vibe zebrały bardzo pozytywny feedback od słuchaczy. Łączna liczba wyświetleń towarzyszących im teledysków na platformie YouTube przekroczyła właśnie 760 tys. Z kolei w Spotify, wyżej wymienionych nagrań odsłuchano ponad 210 tys. razy.

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze