Album Megadeth Countdown To Extinction dostępny w Dolby Atmos

Legendy thrash metalu, Megadeth – Dave Mustaine, Kiko Loureiro, James LoMenzo i Dirk Verbeuren – prezentują podwójnie zremasterowaną wersję multiplatynowego klasyka Countdown To Extinction.

Jakość Dolby Atmos pozwala fanom w pełni zanurzyć się w brzmieniu Megadeth. Zamiast oryginalnego analogowego miksu stereo z 1992 roku, możemy usłyszeć Countdown To Extinction w wysokiej rozdzielczości stereo 96 kHz/24 bit. Obie wersje są już dostępne na platformach cyfrowych.

Zobacz również: Bose x NME: C23 – recenzja płyty

Wydany w 1992 roku album Countdown To Extinction zadebiutował na 2. miejscu listy Billboard 200 oraz otrzymał nominację do nagrody Grammy. Płyta stanowi ważny punkt w karierze zespołu, zarówno pod względem pisania tekstów, jak i od strony technicznej. Utwory takie jak Symphony of Destruction, Sweating Bullets czy Skin O’ My Teeth pomogły im utorować drogę do mainstreamu. W 1993 roku grupa otrzymała nagrodę The Doris Day Music Award podczas gali The Humane Society’s Genesis Awards za tytułowy utwór o walce na rzecz praw zwierząt. Wśród laureatów tego wyróżnienia są także Paul McCartney, Peter Gabriel i Crosby & Nash.

Zobacz również: Najlepsze albumy 2023 roku

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze