Najnowsze rozszerzenie do Hearthstone pojawi się w kwietniu. Co będzie zawierać?

WSŁUCHAJ SIĘ W RYK TŁUMU!

Elitarny Taureński Czempion (E.T.C.) szykuje największy festiwal muzyczny, jaki widział świat Azeroth. I wszyscy są zaproszeni! Od hard rocka po smooth jazz – każda klasa da z siebie wszystko. Nowe rozszerzenie Hearthstone będzie muzyką dla Twoich uszu dzięki 145 zupełnie nowym kartom, które obejmują legendarną setlistę Solistów i zaklęcia harmonii, nowemu słowu kluczowemu: Finał i nowemu słowu kluczowemu kapłana: Naduzdrowienie.

FESTIWAL LEGEND

  • Rozszerzenie Festiwal Legend, obejmujące 145 nowych kart do kolekcji, pojawi się już w kwietniu!
  • Dostępny w przedsprzedaży megazestaw Festiwalu Legend zawiera 80 pakietów, 10 złotych pakietów, 2 złote losowe karty legendarne, 1 skórkę Hedanis dla kapłana oraz rewers. Zestaw standardowy zawiera 60 pakietów, 2 niezłote losowe karty legendarne i 1 rewers Hedanis.

Zobacz również: Najlepsze gry 2023 roku

ZUPEŁNIE NOWE MECHANIKI

  • Legendarni muzycy i piosenki. Każda klasa będzie dysponować legendarnym stronnikiem – sławnym muzykiem danej klasy – oraz zaklęciem reprezentującym jego najpopularniejszy utwór. Otrzyma również idealnie nastrojony instrument w postaci karty – niektóre z nich będą mieć efekt Agonii, który ulepsza się w trakcie rozgrywki.
  • Zaklęcia harmonii i mocarni Soliści. Soliści są stronnikami, którzy mają specjalne efekty Okrzyku bojowego, jeśli nie kontrolujecie innych stronników. Zaklęcia harmonii zmieniają się co turę między harmonią a dysharmonią, gdy są w ręce.
  • Nowe słowo kluczowe: Finał. Karty z nowym słowem kluczowym Finał otrzymują specjalną premię za zagranie ich z pomocą całej pozostałej many.

Zobacz również: The Last of Us – recenzja serialu. Co łączy adaptację od HBO z Silent Hill?

DOSTOSOWANIE KART KAPŁANA

  • Klasa kapłana zostanie ulepszona wraz z rozszerzeniem Festiwal Legend (obejmuje to również zestaw bazowy).
  • Nowe klasowe słowo kluczowe: Naduzdrowienie. Stronnicy z Naduzdrowieniem aktywują efekt, gdy zostaną uzdrowieni ponad poziom maksymalnego zdrowia.

NADCHODZĄCE WYDARZENIA MUZYCZNE

  • Trasa gwiazdy wystartuje wraz z aktualizacją 25.6. Wybierz swoich ulubionych wykonawców z jednej z trzech serii koncertów i zdobądź nagrody za wyjątkowe zadania (nagrody są podzielone na trzy osobne ścieżki). Zawartość jest w 100% w trybie gry rankingowej.
  • Wydarzenie „Legendy zawładnęły sceną” zostanie uruchomione podczas premiery rozszerzenia i pozwoli zdobyć darmowe pakiety kart.

Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami na temat aktualizacji 25.6: https://hearthstone.blizzard.com/pl-pl/news/23921496/informacje-o-aktualizacji-25-6

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze