9 sezon Sea of Thieves już dostępny

9 sezon Sea of Thieves jest już dostępny za darmo w ramach Xbox Game Pass na konsolach Xbox Series X|S, Xbox One, PC i Steam!

Aktualizacja wprowadza Chests of Fortune – cenne skrzynie, które można znaleźć tylko w zdobytym Forcie Fortuny. Gracze, którym uda się upolować jedną z nich, mogą wymienić ją na elementy nowego zestawu statków Fates of Fortune. Alternatywnym sposobem zdobycia ekwipunku Fates of Fortune jest zwracanie skrzyń i nagród Żniwiarza. Skrzynie Fortuny będą się przemieszczać po całym świecie, a elementy wyposażenia będą dodawane i aktualizowane w przyszłych update’ach.

Zobacz również: Easy mode – po co on graczom?

Dodatkowo, Sezon 9 wprowadza szereg aktualizacji dotyczących jakości życia, aby poprawić doświadczenia na morzu. Gracze mogą spodziewać się urozmaicenia World Events, zarówno w zakresie częstszego występowania takich wydarzeń, jak kraken czy megalodon, lepszego ich skalowania, by dopasować je do różnych rozmiarów załogi. Doubloony można teraz wydać na nowe, ekskluzywne podróże w ramach Legendy Piratów. Z kolei kapitanowie statków otrzymają rozbudowane Dzienniki Kapitańskie, które zawierać będą szczegółowe relacje z ich ostatnich wyczynów. Wszystko, czego gracze mogą się spodziewać po Sezonie 9, można znaleźć w patch note na stronie Sea of Thieves.

Trailer zapowiadający 9 sezon zabawy w Sea of Thieves możecie zobaczyć poniżej.

Źródło: materiały prasowe

Patrycja Grylicka

Zapalona fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze