Citadel – zapowiedziano drugi sezon. Mamy też pierwszy klip z serialu

Nadchodząca produkcja Amazona już teraz została przedłużona o kolejną serię. Otrzymaliśmy również fragment pierwszego odcinka.

Już 28 kwietnia na Prime Video pojawi się nowa superprodukcja The Citadel. Tym razem będzie to serial szpiegowski, którego twórcami są bracia Russo. Choć premiera dopiero przed nami, Amazon podjął decyzję o przedłużeniu tytułu o kolejny sezon.

Niedawno do sieci trafił także fragment pilotażowego odcinka. Możecie go zobaczyć poniżej:

Przypomnijmy, że fabuła Citadel skupia się na członkach tajnej agencji wywiadowczej, tytułowej Cytadeli. Jednostka jednak zostaje rozbita przez organizację Manticore, syndykat manipulujący światem zza kulis. Elitarni agenci, którzy przeżyli zamach mają wymazane wspomnienia. Mason Kane i Nadia Sinh pozostają w ukryciu. Gdy jednak Masona namierza dawny kolega po fachu, Bernard Orlick, razem wyruszają na poszukiwanie Nadii. Następnie cała trójka musi podjąć kolejną próbę unicestwienia Mantikory, zanim ta przejmie władzę nad światem.

Zobacz również: James Gunn reżyserem Superman: Legacy!

W rolach głównych występują Richard Madden, Priyanka Chopra Jonas oraz Stanley Tucci. Premiera pierwszego odcinka na platformie Amazon Prime Video już 28 kwietnia.

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze