Far Cry 5 dostanie aktualizację dla konsol nowej generacji

Od premiery Far Cry 5 minęło już pięć lat. I z tej właśnie okazji Ubisoft postanowił zafundować posiadaczom tej gry parę niespodzianek – z aktualizacją dla next-genowych konsol na czele.

Z racji piątej rocznicy wejścia Far Cry 5 na rynek Ubisoft wrzucił na swoje media społecznościowe post, w którym poinformował – choć dość enigmatycznie – o swoich planach na uczczenie tej okazji. Deweloper zapowiedział, iż świętowanie potrwa trzy tygodnie. W tym czasie gracze mogą liczyć na parę niespodzianek. Jedną z nich ma zaś być „pewna długo oczekiwana funkcja dla konsol nowej generacji” – czyli najprawdopodobniej umożliwienie ich użytkownikom rozgrywki w 60 FPS. Obecnie bowiem maksymalne możliwości tytułu na najnowszym sprzęcie to zaledwie trzydzieści klatek na sekundę.

Zobacz również: Joseph: Upadek – recenzja DLC. Edeniarska krucjata w odwrocie

Akcja Far Cry 5 rozgrywa się w Hope County w stanie Montana. To sielankowe miejsce jest domem ludzi miłujących wolność, ale i kolebką fanatycznego kultu znanego pod nazwą Bramy Edenu. Pod wodzą charyzmatycznego proroka Josepha Seeda i jego oddanego rodzeństwa kult po cichu przeniknął do każdego aspektu życia tutejszych ludzi. Twoje przybycie zmusza Bramy Edenu do brutalnego przejęcia kontroli nad całym regionem, musisz więc powstać i wzniecić płomień oporu, by oswobodzić społeczność.

Piąta część serii Far Cry zadebiutowała 27 marca 2018 roku. Obecnie zagrać weń można na PC, Xbox One, Xbox Series X/S oraz PlayStation 4/5.

Źródło: Facebook/Far Cry

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze