Operacja na planie Comedy Club. Najlepsi komicy operują humorem!

Stand-uperzy Comedy Clubu przez osiem sezonów programu testowali na widzach Comedy Central autorską terapię śmiechem. W dziewiątej edycji posuwają się o krok dalej – czas na operację! Już w niedzielę 19 marca o godz. 22:00 na antenie Comedy Central startuje nowa odsłona Comedy Club, w której najlepsi polscy komicy po mistrzowsku operują humorem.

Personel Comedy Club to wybitni specjaliści badający poczucie humoru Polaków od lat. Głównodowodzącym zespołu i gospodarzem programu pozostaje Rafał Rutkowski. Asystuje mu grono doświadczonych ekspertów branży komediowej – wśród nich m.in. Tomasz Jachimek, Ewa Błachnio i Michał Pałubski. Obiecujący stażyści, który pojawią się w programie po raz pierwszy, to m.in. Filip Mazurek, Jakub Wilczek i najzabawniejszy Czech w Polsce – Roman Travnicek.

Zobacz również: Emigracja XD – recenzja odcinków 1-4

W haśle dziewiątego sezonu, czyli „Operujemy humorem” jest coś na rzeczy, ponieważ w dzisiejszych czasach komik jest trochę lekarzem duszy, terapeutą. Ludzie chcą się śmiać, poczuć endorfiny i po prostu zapomnieć o tym, co na zewnątrz. Myślę, że komik pełni właśnie taką funkcję

– mówi Rafał Rutkowski.

Jak zauważa, w dzisiejszej rzeczywistości każda dawka dobrego humoru jest mile widziana:

Śmiech w Polsce jest bardzo poszukiwany – ludzie lubią i cenią komedie, chcą chodzić na stand-up, na kabaret, na farsy, na dobre komedie w kinie. Uważam, że najnowszy sezon Comedy Club spełni te oczekiwania. Jako prowadzący oraz występujący mogę Państwu zagwarantować, że jakość będzie wysoka, a poziom komików bardzo wyrównany.

Zobacz również: Dwa bilety do Grecji – recenzja filmu. Przyjaźń ponad wszystko

W dniu premiery, 19 marca o godz. 22:00, wyjątkowo wyemitowane zostaną dwa odcinki programu. Zobaczymy w nich m.in. Ewę Błachnio, Jaśka Borkowskiego i Wiolkę Walaszczyk. Kolejne odcinki będą ukazywały się na kanale Comedy Central w każdą niedzielę o 22:00.

Zdjęcia do dziewiątego sezonu Comedy Club realizowane były w warszawskim teatrze Sabat.

Od 13 marca premierze programu towarzyszą działania promocyjne pod hasłem „Operujemy humorem”. Za produkcję spotów odpowiada DZIKI FILM, natomiast za realizację pozostałych kreacji – agencja Kalicińscy. Media zaplanował dom mediowy Wavemaker. Kampania obejmuje kanały własne Paramount – spot emitowany na antenach Comedy Central, Paramount Network oraz w mediach społecznościowych nadawcy, w którym występują chirurg Rafał Rutkowski, asystent Tomasz Jachimek, anestezjolog Jasiek Borkowski, siostra Ola Radomska oraz siostra (zakonna) Paulina Potocka. Do działań zalicza się także promocja zewnętrzna: kampania digital i outdoor, reklamy na autobusach oraz spoty radiowe, emisja video i display w internecie (m.in YouTube, Facebook, Tik Tok).

Więcej o Comedy Central zawsze na www.comedycentral.pl, Facebooku, Twitterze oraz Instagramie.

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze