Bayonetta Origins: Cereza and the lost Lost Demon od dziś na Nintendo Switch

Nadszedł czas, aby odwracać strony tętniącej życiem, ilustrowanej opowieści przygodowej Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon na Nintendo Switch, o urzekającej historii młodej adeptki mrocznych nauk. Można teraz dołączyć do Cerezy i jej demona Cheshire w podróży przez las, aby odkryć pochodzenie tytułowej Czarownicy Umbra.

Na długo przed tym, zanim została znana jako Bayonetta, Cereza postanowiła porzucić ostrożność i udać się do niebezpiecznego lasu Avalon w nadziei na uratowanie uwięzionej matki.

Skoordynowanie unikalnych umiejętności Cerezy i Cheshire’a jest kluczem do pokonania wielu przeszkód, zasadzek. Zwłaszcza Tír na nÓgs – złudnych lochów, które wystawią na próbę pracę zespołową Cerezy i Cheshire’a. Znalezione podczas przygody rdzenie żywiołów jeszcze bardziej zwiększą potencjał dwójki, otwierając nowe drogi eksploracji lasu i rozwijając ich strategie walki.

Zobacz również: Kirby’s Return to Dream Land Deluxe – recenzja gry. Idź w prawo i siej zniszczenie

W Nintendo eShop na Nintendo Switch udostępnione zostało również darmowe demo gry zawierające wczesne rozdziały gry. Gracze mogą przenieść dane zapisane w demie do pełnej wersji i kontynuować swoją przygodę tam, gdzie ją zakończyli. Pełna wersja i demo zawierają takie opcje jak zmniejszenie obrażeń czy automatyzacja niektórych elementów sterujących. Mogą one pomóc zarówno nowicjuszom, jak i fanom serii cieszyć się grą zgodnie z ich preferencjami. Gra Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon debiutuje dziś na Nintendo Switch.

Zobacz również: Fire Emblem Engage – recenzja gry. Mamy tu fanów japońszczyzny?

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze