Frankenstein – nowy projekt Guillermo del Toro

Już wiemy, jaki tytuł będzie kolejną produkcją znanego twórcy.

Guillermo del Toro pracuje nad kolejnym filmem. Według portalu Deadline twórca Pinokia i Gabinetu Osobliwości przygotuje opowieść o Frankensteinie. Projekt ponownie przygotowywany będzie wspólnie z platformą Netflix. W tym momencie del Toro jest na etapie przygotowywania scenariusza. Przypomnijmy, że Frankenstein jest tytułem, który reżyser chciał przygotować już lata temu.

Zobacz również: Citadel – zapowiedziano drugi sezon. Mamy też pierwszy klip z serialu 

Jak donosi portal główne role w filmie otrzymali Andrew Garfield, Mia Goth oraz Oscar Isaac. Na tę chwilę jednak nie wiemy jak będzie wyglądała ta wersja opowieści w zamyśle Guillermo del Toro. Nie znamy także planowanej daty premiery.

Frankenstein

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze