Paweł Okrój zaprezentował swój nowy singiel Gra na czas

Paweł Okrój to wrażliwy i ambitny muzyk, który poszukuje swojego miejsca na muzycznej scenie. Jego utwory są osobiste, pełne emocji i historii, których doświadczył. Stawia nacisk na autentyczność i szczerość, co widać w jego tekstach, które zawsze mówią o czymś ważnym i uniwersalnym. Jego muzyka łączy różne style i gatunki, ale zawsze ma swój niepowtarzalny klimat. Jego debiutancki singiel Gra na czas jest przemyślanym połączeniem funkowego popu z luźną liryką, która z pewnością zrobi wrażenie na słuchaczach.

Gra na czas to nie tylko świetny tekst. To również zachęcający do tańca rytm, i melodia, która z pewnością zostanie ze słuchaczem na długo. To piosenka, którą będziemy słyszeć na chodnikach, nie tylko ze słuchawek przechodniów, ale również od nich samych, podśpiewujących melodyjny refren tej piosenki. Uniwersalność słów użytych przez autora sprawia, że piosenka jest łatwa do zrozumienia dla słuchaczy w każdym przedziale wiekowym. Paweł do swojego debiutanckiego singla podszedł w bardzo przemyślany sposób. Cały utwór nie jest dziełem przypadku, autor zastosował wiele metod, które sprawiły, że piosenka jest tak przyjemna i prosta w odbiorze.

Zobacz również: Elle Goulding – Higher Than Heaven – recenzja płyty

Dobierałem akordy tak, żeby osoba słuchająca miała wrażenie, że już tą piosenkę gdzieś słyszała. Instrumenty i dźwięki stworzone przez Darka (producenta) stworzyły świetną fuzję popu i funku, trochę współcześnie, trochę lat 80. Ja sam jestem bardzo dumny z tej piosenki, i cieszę się, że mogłem stworzyć coś, co poprawia ludziom nastrój, sprawia, że czują się chociaż trochę lepiej.

– Paweł Okrój o utworze Gra na czas

Zobacz również: Jessie Ware – That! Feels Good! – recenzja płyty

Źródło obrazka wyróżniającego: materiały prasowe/Paweł Okrój 

Krystian Błazikowski

Cichy wielbiciel popkultury. Pisanie zawsze było cichym marzeniem, które mogę zacząć spełniać. Na co dzień wielki fan Marvela, fantasy oraz horroru. Całość miłości do filmu domyka kino azjatyckie.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze