The Legends of Zelda: Tears of the Kingdom już dostępne

Przeżyj przygodę w świecie napędzanym przez Twoją wyobraźnię.

Epicka przygoda na lądzie i w przestworzach Hyrule rozpoczyna się w grze The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, dostępnej już na Nintendo Switch. Gracze wyruszają na wyprawę, aby odkryć prawdę kryjącą się za kataklizmem, który pogrążył królestwo w chaosie, i decydują o własnej ścieżce przez rozległe krainy i tajemnicze wyspy unoszące się na bezkresnym niebie.

Zobacz również: Horizon Forbidden West: Burning Shores – recenzja dodatku do gry

Nowe lokacje, niebezpieczeństwa, atrakcje i zagadki będą wymagały sprytu i zaradności. Gracze mogą wykorzystać moc nowych zdolności Linka do walki ze złowrogimi siłami zagrażającymi królestwu. Należą do nich:

  • Fuse – Ta zdolność może być używana do łączenia przedmiotów w celu stworzenia nowych broni o różnych unikalnych efektach.
  • Ultrahand – Z pomocą Ultrahand gracze mogą konstruować niesamowite pojazdy i używać ich w kreatywny sposób, przechytrzając wrogów podczas walki.
  • Recall – Recall cofa ruch obiektu, dzięki czemu można stworzyć nowe ścieżki lub na przykład zwrócić eksplozywną beczkę nadawcy.
  • Ascend – Ta umiejętność pozwala Linkowi przenikać przez sufity budynków i jaskiń, aby znaleźć najszybszą ścieżkę lub eleganckie wyjście.

Wraz z grą The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom pojawi się nowe amiibo Linka. Stukając tym amiibo, gracze mogą otrzymać nie tylko broń i materiały, ale także specjalną tkaninę do paralotni Linka. Jeśli zeskanowane zostanie inne amiibo z serii The Legend of Zelda, to one również zapewni pomocne materiały, broń lub tkaninę na paralotnię zależnie od zeskanowanej figurki.

Zobacz również: Star Wars Jedi: Ocalały – recenzja gry. Najlepsze Gwiezdne Wojny ostatnich lat?

Już teraz do nabycia jest konsola Nintendo Switch – OLED Model The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom Edition. Dodatkowo, od dziś dostępne są także akcesoria z motywami z gry The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom: kontroler Nintendo Switch Pro Controller oraz pokrowiec na konsolę Nintendo Switch.

Źródło: materiały prasowe (Nintendo)
Grafika główna: zrzut z omawianej gry (Nintendo)

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze